Technology

Wynik 1:1 w batalii reprezentacji narodowej Polski z zespołem Rosji. Dwunastego czerwca wystartują Mistrzostwa Europy w nożnej piłce!

10.06.2021, 12:52 0 komentarzy
Wynik 1:1 w batalii reprezentacji narodowej Polski z zespołem Rosji. Dwunastego czerwca wystartują Mistrzostwa Europy w nożnej piłce!

Futbol to bez cienia wątpliwości najpopularniejsza sportu dyscyplina w naszym kraju. Nie powinno w takim wypadku nikogo dziwić to, iż wielka ilość wielbicieli piłkarskich wyczekuje na nadchodzące wielkimi krokami Mistrzostwa Europy. Grać będzie tam reprezentacja Polski, która grać będzie w rozgrywkach grupowych z Hiszpanią, drużyną Słowacji a także szwecką reprezentacją. To nie są najprzyjemniejsi oponenci, jednak posiadamy wielkie szanse na kwalifikacje do dalszej fazy i powinniśmy to zrozumieć. Tutaj niesamowicie kluczowe będzie to, aby przedstawić się z najskuteczniejszej perspektywy. W ten wtorek narodowa reprezentacja zagrała towarzyski mecz z rosyjską reprezentacją, która też wystąpi na Mistrzostwa Europy. Kibice piłkarscy byli bez żadnych wątpliwości szczęśliwi, gdyż po raz pierwszy od wielu miesięcy mogli być na stadionie. Zabrakło jednak wiele akcji podbramkowych w tym pojedynku i na koniec reprezentacja Polski na remis zagrała z rosyjską drużyną jeden do jednego. Gola dla polskiego zespołu już w czwartej minucie zdobył Jakub Świerczok, z kolei dla rosyjskiej drużyny strzelił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz