Technology

Wielkie emocje w ostatnim kwadransie batalii z angielską kadrą! Szymański Damian ustrzelił bramkę i stał się bohaterem polskiego zespołu!

10.09.2021, 14:30 0 komentarzy
Wielkie emocje w ostatnim kwadransie batalii z angielską kadrą! Szymański Damian ustrzelił bramkę i stał się bohaterem polskiego zespołu!

Od lat jesteśmy świadomi faktu, iż reprezentacja Polski grająca w spotkaniach na Narodowym bywa niezwykle ciężka do zatrzymania. Naprawdę naprawdę rzadko przegrywamy na tym placu gry i trzeba być świadomym faktu, iż ogromna w tym zasługa fanów piłkarskich z Polski. W dzień, gdy Stadion Narodowy wypełniony jest do ostatniego krzesełka zawodnicy naszej kadry dostają nadwyżkowego zastrzyku energii. Gracze szkoleniowca Sousy w eliminacjach do mistrzostw świata pokazują się do tego momentu nieźle, jednakże ich dyspozycja daleka jest od ideału. Polskich graczy w środowy wieczór czekał naprawdę ciężki sprawdzian, jakim był z całą pewnością mecz z reprezentacją piłkarską Anglii. To jak trudnym rywalem w dziejach starć naszej narodowej drużyny są reprezentanci Anglii wie o tym każdy futbolowy fanatyk z naszego kraju. Jednakże w tej sytuacji nie było miejsca na zawahanie, ponieważ niesamowicie ważne było ugranie największej ilości punktów.

Przed tym pojedynkiem nasza reprezentacja była od początku skazywana na porażkę. Z pewnością trzeba mieć na uwadze fakt, iż piłkarze Polski w wielu przypadkach mocno motywują się na mecze z dużo potężniejszymi. W tej sytuacji było dokładnie tak samo i trzeba przyznać, przez pewien czas mogliśmy nawet pomyśleć, że reprezentacja piłkarska Polski mogłaby rywalizować o triumf z angielską reprezentacją piłkarską. Było to naprawdę ciężkie 90 minut dla naszych zawodników i bez wątpienia trzeba ich pochwalić za rywalizację do końca meczu. Gdy gola w 80 minucie strzelił Kane Harry zdawało się, iż to może być koniec nadziei o pozytywnym rezultacie. Drużyna narodowa Polski do końca spotkania szukała szansy do strzelenia bramki i nie zamierzała poddać się. Zawodnik AEK-u z Aten Damian Szymański w dodatkowym czasie meczu, który doliczył sędzia zdobył gola na wagę rezultatu remisowego. To była bez cienia wątpliwości fantastyczna chwila w przypadku tego uzdolnionego zawodnika. W rozrachunku ostatecznym polska reprezentacja zdołała wywalczyć korzystny rezultat na Narodowym Stadionie w batalii z angielską kadrą i dzięki temu nadal ma naprawdę duże szanse na dostanie się do mistrzostw świata w Katarze.

Zostaw komentarz