Technology

Rozmowa z księciem Harrym oraz Meghan Markle

19.03.2021, 16:59 0 komentarzy
Rozmowa z księciem Harrym oraz Meghan Markle

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o 20:00 zaistniał wywiad prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O dyskusji tej zrobiło się niebywale głośno i dalej jest to jeden z czołowych tematów w otoczeniu różnorodnych mediów. Był to 1 połączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po wypisaniu się pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Na spotkaniu z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Podczas rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, na podstawie upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym sporze w rodzinie królewskiej są chętniej po stronie Elżbiety II a także reszty członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Lecz nie można ukryć, iż poparcie jest niepomiernie zróżnicowane, zależnie od . Brytyjskie media zauważają, że w przypadku gdy Harry i Meghan pragnęliby kiedyś powrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili ostatecznie swoją szansę. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła też sprawę samobójczych myśli Meghan i tego, że książe nie spostrzegał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam dodał.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zachęcili 4 znawców analizujących w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na analizę wywiadu dwa dni przed emisją. Profesjonaliści, w tym poprzedni sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali cały wywiad, sugerując przy tym Oprah Winfrey brak obiektywizmu a z kolei Meghan korzystanie z ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan ukazany został w w TVN24 wieczorem. Wówczas rozmowę tą podglądało średnio około milion odbiorców. Stacja okazała się wtedy wiceliderem na rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, iż wywiad ten udowodnił informacje dotyczące Oprah jako dziennikarki, która może wyciągnąć ze swojego rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Uwzględniając emocjonujące szczegóły książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bez dwóch zdań należy przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne nieustannie komentowany.

Zostaw komentarz