Technology

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych graczy w historii światowej piłki nożnej przechodzi do PSG! Messi Leo nie jest już zawodnikiem Dumy Katalonii!

23.08.2021, 15:31 0 komentarzy
Jeden z najbardziej bramkostrzelnych graczy w historii światowej piłki nożnej przechodzi do PSG! Messi Leo nie jest już zawodnikiem Dumy Katalonii!

Bez żadnych wątpliwości transferowe roszady zespołów piłkarskich podczas przerwy między rozgrywkami są często fenomenalne. Jednak mnóstwo wielbicieli futbolu zdziwiło to, co mieliśmy szansę obejrzeć w trakcie letniego okna transferowego. Wydawało się, że Messi zostanie graczem Blaugrany do zakończenia swojej kariery. Drużyna hiszpańska jednak popadła w kłopoty finansowe i argentyński zawodnik nie miał wyjścia, był zobligowany zmienić zespół. Zespołem, który zdecydował się zaproponować kontrakt dla napastnika narodowej drużyny Argentyny okazał się wicemistrz Ligue 1. Klub z ligi francuskiej przedstawił Argentyńczykowi intrygującą ofertę umowy, którą były już piłkarz Barcy zatwierdził. bez żadnych wątpliwości ważny moment w historii światowej piłki i trzeba być świadomym tego. Od tej chwili futbolowi fani będą mogli śledzić popisy Lionela Messiego w lidze francuskiej. Bez najmniejszych wątpliwości naprawdę dużo osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób Messi poradzi sobie w nowej drużynie. Lionel Messi będzie tworzył tercet z takimi graczami, jak Kylian Mbappe a także Neymar, co może dać wicemistrzowi Francji ogromną liczbę pucharów.

Zostaw komentarz