Zwycięstwo Chelsea na wyjeździe.

14.09.2020, 15:05 0 komentarzy

Zawodnicy The Blues fantastycznie zaczęli nowy sezon rywalizacji w angielskiej Premier League. Dla garstki graczy był to pierwszy występ w koszulce The Blues. Wielu fanów Chelsea FC oczekiwało, aby pooglądać najświeższych piłkarzy zespołu w w trakcie spotkania. Trzeba podkreślić, iż pokazali się z niezwykle pozytywnej strony. Bez wątpienia jest to dobra wiadomość dla trenera Chelsea. W tym momencie menadżer Chelsea ma w swoim składzie mnóstwo dobrych piłkarzy.

W poprzednich latach w Lidze angielskiej drużyna Chelsea nie grała na miarę oczekiwań. Kibice drużyny wymagają lepszych wyników. Wielu fanów nożnej piłki wyczekiwało na pierwsze minuty zawodników kupionych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea ma w roku ambitne priorytety,jeśli chodzi o rezultaty. Kibice Chelsea Londyn wierzą, że ich ulubieńcy świetnie rozpoczną w kolejny w sobotę sezon Ligi angielskiej.

Wysoka forma The Blues w całym pojedynku z Brighton and Hove Albion

Premierowa odsłona starcia zapewniła fanom obu drużyn sporo elektryzujących doznań. Zawodnicy konstruowali sporą ilość akcji podbramkowych. W premierowej odsłonie tego pojedynku fani obu zespołów obejrzeli wyłącznie jedną bramkę. Piłkę do siatki wpakował Jorginho. Sędzia podyktował karny rzut po faulu Ryana na Timo Wernerze. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie przeciwnik Chelsea musiał nadrabiać różnicę bramkową.

Kibice wierzyli na dużo więcej bramek oraz strzałów swoich piłkarzy. W następnej części pojedynku oglądaliśmy już więcej trafień. W tej sytuacji dokładniejsza była ekipa Chelsea. Rozpoczęcie drugiej połowy był niezwykle żywiołowy. Brighton zdołało doprowadzić do wyniku remisowego. Dobry rezultat Drużyny Franka Lamparda był więc zagrożony. Piłkarze The Blues mieli świadomość, iż kibiców Chelsea Londyn interesuje jedynie wygrana.

Po golu dla drużyny Brighton Hove Albion gracze gości popędzili do tworzenia sytuacji pod bramką przeciwników. Kilka minut później drużyna Lamparda kolejny raz wygrywała w tym starciu. Zdobyli dwie bramki. Końcowy wynik tego meczu to 3:1 na korzyść Chelsea. To bez wątpienia fantastyczny początek Premier League dla zespołu Franka Lamparda.