Technology

Smutny koniec przygody Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Wykonywana przez Rafała Brzozowskiego pioseneczka zbyt słaba na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

27.05.2021, 11:19 0 komentarzy
Smutny koniec przygody Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Wykonywana przez Rafała Brzozowskiego pioseneczka zbyt słaba na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Dobrze pamiętać o tym, iż Polska przeważnie nie zadziwiała fanów muzyki w okresie konkursu Eurowizji. Polski najwybitniejszym triumfem zazwyczaj jest zakwalifikowanie się do części finałowej konkursu, gdzie zdobywaliśmy końcowe lokaty. Eurowizję przełożono zeszłego roku, gdyż rozprzestrzeniała się epidemia koronawirusa, która powstrzymała nie tylko Stary Kontynent, lecz także cały świat. Ambasadorem naszego państwa podczas konkursu Eurowizji został Brzozowski Rafał, który chciał wzbudzić zachwyt fanów muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Mnóstwo publicystów nie było zadowolonych z wyboru reprezentanta Polski, jednak w rozrachunku końcowym do podmiany nie doszło. Szkoda iż byliśmy zobligowani następny raz pożegnać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji był naszym reprezentantem Rafał Brzozowski, który podczas konkursu Eurowizji nie przekonał do siebie wielbicieli muzyki z Europy i z tego powodu odpadł na etapie półmetku 65. turnieju europejskiej piosenki.

Polscy widzowie bez żadnych wątpliwości są już naprawdę znużeni tego typu rozrywką. "The Ride" czyli piosenka śpiewana przez Rafała Brzozowskiego była najzwyczajniej słaba i dobrze to rozumieć. Nie było nic ciekawego w tej piosence co mogłoby wprawić w ekscytację europejską widownię. To jest kolejna edycja konkursu piosenki europejskiej, podczas którego reprezentant naszego narodu nie jest w stanie dostać się do fazy finałowej. Z pewnością możemy zauważyć, że od dwóch dekad wskazanie przedstawicieli naszego państwa na konkurs piosenki europejskiej nie idzie nam najlepiej. Powinniśmy w takim przypadku wierzyć w to, że za rok nasze Państwo zdoła wejść do batalii finałowej o triumf w turnieju europejskiej piosenki. Naprawdę kluczowe w przypadku takiej sytuacji jest to, by wytypować charyzmatycznego artystę, który da radę zemocjonować telewidzów europejskich. W innym przypadku następny raz nie damy rady do finałowej batalii podczas konkursu piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane