Technology

Imponująca narodowa kadra Szwajcarii awansowała do fazy ćwierćfinałowej zmagań Mistrzostw Europy 2020! Francuska reprezentacja została pokonana i nie zdobędzie tytułu europejskich mistrzów!

30.06.2021, 13:33 0 komentarzy

Sympatycy futbolu byli obserwatorami świetnego starcia na stadionie w Bukareszcie wieczorem w poniedziałek. Niezbyt dużo ludzi spodziewało się tego, że starcie między kadrą Szwajcarii a drużyną francuską może zapewnić aż tak dużo fenomenalnych odczuć. zwycięzce pojedynku ujrzeliśmy dopiero po rzutach karnych, a zawodnicy dwóch kadr zaprezentowali się niesamowicie. Piłkarze drużyny francuskiej bardzo dobrze zaczęli drugą połowę, w której dwa trafienia strzelił Benzema, ale jako pierwsi gola trafili zawodnicy narodowej kadry Szwajcarii. W sytuacji gdy na 3 do 1 gola zdobył Pogba Paul mogło się wydawać, że emocje podczas tego spotkania w tym momencie zakończyły się. Piłkarze szwajcarskiej drużyny nie mieli w planach jednak odpuścić i niespodziewanie byli w stanie do rezultatu remisowego. Sędzia główny tego starcia był bez wyjścia i musiał poprosić obie drużyny na dodatkowe trzydzieści minut rozgrywki. Dodatkowy czas gry również nie pozwolił na obejrzenie końcowego rezultatu, a więc o rozstrzygnięciu starcia musiały zadecydować strzały z 11 metrów. W trakcie jedenastek skuteczniejsza się okazała Szwajcaria, która zwyciężyła rezultatem 5:4. Piłkarze szwajcarskiej kadry zmagać się będą z hiszpańską drużyną w ćwierćfinałowym meczu.